Armina Mevlani tregon si do duket nuse përmes Bella Hadid (FOTO)

By

Blogerja Armina Mevlani ka treguar sesi do të duket në ditën e dasmës. Përmes një postimi në
Instagram ajo ka hedhur pjesën kur sfilon modelja Bella Hadid në sfilatën e Vivienne Westwood.

“Si do dukem unë nuse”, ka shkruar Mevlani krah fotos.

Fustani është mjaft i veçantë, dhe jo siç shohim në të përditshmen. Do ta zgjedhë këtë fustan
Armina apo jo, mbtetet për tu parë në vijim, pasi edhe në disa dalje televizive blogerja ka treguar
se ka planifikuar një dasmë madhështore me Shkëlzenin.

Artikuj të ngjashëm