Ledri dhe Lluni na sjellin versionin shqiptar të Narcos

By

Lluni po sje albumin e tij dhe si të ftuar special ka Ledrin.

Dyshja bashkëpunuan për këngën me titull “Narcos Albania”.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip dhe më poshtë mund ta ndiqni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm