Ja si është dukur Ariana e Ermalin në kanagjeqin e fundit!

By

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana, mes tjerash gjithmonë është shquar edhe për një stil unik në veshje.

Instagrami i saj është shndërruar në pikë reference për shumë vajza që presin kombinimet e Arianës, që brenda ditës mund të jenë dy apo tre.

E përkundër faktit se kujdesi për veshjet ditore nuk mungon, Ariana natyrisht se përpiqet edhe më shumë në raste festash dhe ahengjesh.

Ajo ka shkëlqyer dje në një kanagjeq e veshur në të bardha. Më poshtë, disa prej fotove. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm