Publikohet “Daja” kënga nga Bes Kallaku e Ermal Fejzullahu

By

Dyshja e njohur, këngëtari Ermal Fejzullahu dhe aktori Bes Kallaku, kanë lansuar projektin e tyre të parë së bashku.

“Daja” quhet kënga ku Fejzullajhu dhe Kallaku, këndojnë në një sofër tradicionale e me veshje kombëtare.

Kënga flet për të bërit “dru” e “high”, ndërsa në klip ata janë të shoqëruar edhe nga plot vajza të bukura.

Projekti i tyre i ri, është tejet ritmik, me melodi që të bëjnë të vallëzosh në momentin e parë që i dëgjon. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm