Lajmërohet Arbenita, e çon një mesazh

By

Pas dramës me Feron i cili gjendet në paraburgim për 30 ditë nën akuzën dhunë në familje, ka reaguar Arbenita.

Ajo ka zgjedhur shkurt të çojë një mesazh.

“U ktheva”, shprehet ajo me dy gishtat e paqes.

Duket se modelja do të çojë mesazhin se është e fortë nga kjo sfidë.

Kujtojmë se Prive raportoi të dielën se çifti po kalon krizë, më seriozen deri tash në raportin mes tyre.

Të martën paradite, Arbenita e denoncoi Feron për dhunë.

Pika e problemit që shkaktoi debat mes çiftit dhe dhunë besohet se është çështja se kujt do i takojë vajza. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm