Zbulohet se me kë po sjellë Fero duet!

By

Pas një periudhe të shkëputjes nga rrjetet sociale, reperi Fero ka thyer heshtjen.

Ai ka rihapur llogarinë e tij në Instagram duke paralajmëruar këngën “Italy” të premten.

 

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

 

E një prej komenteve ka qenë nga Morena Taraku.

Bukuroshja i ka uruar “mirëseardhje vëllait” të saj përmes një komenti i cili duket të mos jetë rastësisht.

Kjo për faktin sepse burime të Prive.al kanë konfirmuar që dy emrat do të kenë një bashkëpunim së bashku shumë shpejt.

Fero dhe Morena do t’i bashkojnë forcat dhe neve na mbetet vetëm të presim për të parë se çka kanë përgatitur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm