2Ton në Ohër për klipin e ri

By

Reperi 2Ton, pas klipit 24h ka filluar të punoj për një tjetër projekt.

Ai ka përfunduar këngën dhe është nisur drejt Ohrit ku është duke realizuar videoklipin me Imagine Films.

Një ndër lokacionet për xhirim është zgjedhur “Shën Naumi”.

Artoni në një intervistë për Prive ka treguar se do sjell album dhe disa videoklipe gjatë këtij  viti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm