Një nga aktorët më të mëdhenj të kohës sonë frikësohet nga Hollywood!

By

Pasi njoftoi një shkëputje nga aktrimi, ylli i Hollivudit, Tom Holland foli për marrëdhënien e tij me industrinë që ai beson se nuk është menduar për të.

Në paraqitjen e tij të fundit në podkastin ‘On Purpose with Jay Shetty’, Tom Holland sqaroi se pavarësisht se është në profesion dhe dashuria për të bërë filma, ai nuk është shumë i dhënë pas industrisë së Hollivudit dhe biznesi i saj e frikëson.

Tom Holland criticizes press for coverage of his social media hiatus |  EW.com

“Shikoni, unë me të vërtetë jam një adhurues masiv i bërjes së filmave, por vërtet nuk më pëlqen Hollywood-i, nuk është për mua. Biznesi më frikëson vërtet”, i tha ylli i ‘Spider-Man’ prezantuesit.

“E kuptoj që jam pjesë e atij biznesi dhe më pëlqejnë lloji i ndërveprimeve të mia me të, por duke thënë se, unë jam gjithmonë në kërkim të mënyrave për ta hequr veten nga ai për të jetuar një jetë sa më normale. ”, la të kuptohet ai.

Holland vazhdoi të shpjegonte, “Unë definitivisht mendoj se ka qenë një mendim i vazhdueshëm, që është mos e humbni veten. Kam parë kaq shumë njerëz të vijnë para meje dhe të humbasin veten, dhe kam pasur miq me të cilët jam rritur që nuk janë më miqtë e mi, sepse e kanë humbur veten në këtë biznes.”

Zendaya and Tom Holland's Complete Relationship Timeline

“Jam me të vërtetë, me të vërtetë i prirur të fokusohem në atë që më bën të lumtur, që është familja ime, janë miqtë e mi. Është zdrukthtaria ime, golfi im, bamirësia që drejton nëna ime.”

Është me vend të përmendet se Holland, i cili filloi karrierën e tij të aktrimit në moshën nëntë vjeç dhe fitoi sukses brenda natës pasi u shfaq në ‘Spider-Man: Homecoming’ (2017), tha muajin e kaluar se do të pushonte pas publikimit të filmit. seriali Apple TV+, ‘The Crowded Room’, për shkak të përvojës ‘të vështirë’ të xhirimeve. /Prive.al

Tom Holland and Harrison Ford Take Marvel Back to Basics

Artikuj të ngjashëm