Lady Gaga bie nga skena gjatë performancës dhe e gjitha kjo u kap në një video

By

Lady Gaga është njëra nga ato artistet që humbet në moment gjatë performancës.

Krijuesja e hitit “Shallow” performoi në Las Vegas për vendbanimin e saj në Park MGM. Gjatë një prej shfaqjeve të saj,  një fanse shkoi në skenë me të dhe nuk përfundoi mirë.

Në mes të shfaqjes së saj “Enigma”, një fans doli në skenë me të që kapi yllin ndërsa vazhdoi të kërcente. Me gjithë lëvizjen humbi ekuilibrin dhe ra në skenë.

Një fans tjetër që shikonte shfaqjen ishte në gjendje të kapte momentin e tmerrshëm, kur dyshja ranë nga skena . Lady Gaga është parë duke u ngritur nga rënia dhe duke thënë, “Unë jam mirë”.

Artikuj të ngjashëm