Adelina Berisha me këngë të re

By

Këngëtarja Adelina Berisha ka gati një tjetër këngë të re tashmë të përfunduar.

Një tjetër tekst për një dashuri të humbur do të jetë fabula e këtij projekti, që vjen solo.

Imagine Films kanë vizualizuar me klip këtë këngë që pason ‘Gabim I bukur’ dhe ‘Coco’ që u publikua para disa muajsh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm