Miley mund të ndërrojë partnerët, mirëpo jo edhe filtrat e Instagramit

By

A keni vënë re ndonjë gjë të ngjashme, për fotot që Miley Cyrus ka postuar me ish-burrin e saj, Liam Hemsworth, ish të dashurën e saj, Kaitlynn Carter, dhe me të dashurin e saj aktual Cody Simpson?

Ato të gjitha kanë një gjë të përbashkët: të njëjtin filtër Instagrami.

Një llogari e fansave të Miley vuri në dukje që ajo editonte fotot me të dashurit e saj në njëjtën mënyrë – duke filluar me fotografi nga dasma e saj me Liam.

Por ajo gjithashtu përdori këtë filtër bardh e zi në një foto nga festa e ditëlindjes së Kaitlynn dhe një fotografi të fundit  me Cody-n.

Ndoshta kjo në të vërtetë nuk ka një domethënie më të thellë, vetëm se është filtri  i saj i preferuar i Instagramit.

Burimi: Cosmopolitan.com

 

Artikuj të ngjashëm