Labi sërish me lajm të mirë (FOTO)

By

Shumë shpesh, Labinot Tahiri jep lajme të mira.

Këngëtari/deputeti kosovar kësaj radhe gëzoi fansat e tij me lajmin se po sjell album.

Ai postoi një foto me Avni Qahilin me të cilin ka punuar dhe vazhdon të punojë.

Labi tha se albumi do kënaq veshët e fansave dhe zemrat me këngët e tin dhe të tjerë kompozitorëve.

Labi nuk dha datë për publikimin e albumit por siguroi se do jetë i mbushur me hite./Prive.al

Artikuj të ngjashëm