Këngëtari shqiptar i shumë hiteve po i rikthehet muzikës?

By

Skenës muzikore shqiptare po i kthehet një prej artistëve që në rininë e hershme, numëron shumë hite.

Fjala është për Bertan Asllanin i cili këtë gjë e ka lënë të nënkuptohet përmes një postimi në rrjete sociale.

‘U bë shumë gjatë. Më duket se është koha të shihemi përsëri’ – deklaron mes tjerash në postimin e bërë këngëtari nga Maqedonia.

Artisti, i fokusuar në karrierë si aktor dhe këngëtar në Turqi duket se do i rikthehet vendit të origjinës.

A do jenë këngët e reja në lartësinë e hiteve ‘Akoma të du’, ‘Ilaq nuk gjej’ e ‘Ta kisha ditë’? Mbetet të shihet… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm