Labi ndan me publikun pesë momentet më të veçanta në jetën e tij (VIDEO)

By

Prezantuesi i njohur shqiptar, Labinot Gashi, ka ndarë me publikun ‘5 datat’ më të veçanta në jetën e tij.

Ai tregoi shumëçka rreth karrierës dhe jetës personale.

Pse nuk hyri dhëndërr?

Goxha gjëra rreth moderatorit të famshëm i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm