Bashkëpunimi Capital T – Majk: Këto janë detajet e reja (FOTO)

By

Pak ditë më parë, Capital T dhe Majki konfirmuan atë që ishte raportuar në Prive qysh në muajin Janar.

Dy djemtë po vijnë në bashkëpunim duke befasuar shumëkë me këtë binom.

E ndonëse falë postimeve u krijua përshtypja se gjithçka tashmë është gati, ka ende punë në këtë projekt.

Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi nga xhirimet gjatë ditës së sotme në Shkup.

Mësohet se ky projekt do të ketë tematikë dashurie dhe pritet të listohet ndër sukseset muzikore të këtij fillimviti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm