Fjalët më të bukura për partneren i tha Usta për Gentën (FOTO)

By

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk, Usta po e shijojnë në maksimum romancën e tyre.

Ata nuk ndahen nga njëri-tjetri për asnjë sekond madje as në rrjete sociale.

Së fundmi, biznesmeni i dedikoi fjalët më të bukura artistes në Instagram.

Ai thotë se ajo është e vetmja që dashuron dhe nuk i nevojitet askush tjetër veç asaj.

Lexoni më poshtë postimin./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm