Ky është moment epik: Bebe Rexha bëhet bashkë me Back Street Boys dhe dështon ta këndojë këngën e tyre

By

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha, është takuar me grupin e famshëm amerikan Backstreet Boys.

Me djelmoshat e famshëm të viteve të 90-ta që u themeluan në Florida të Shteteve të Bashkuar, Rexha është takuar në një ngjarje në Amerikë ndërsa të gjithë bashkë ata kanë kënduar këngën ikonike “I want it that Way”.

E derisa katër vokalistët e grupit e kjëndojnë pjesën e tyre, kur radha vije që Bebe Rexha ta këndojë refrenin, këngëtarja stepet dhe bllokohet.

Ajo nuk nxjerr dot asnjë fjalë nga kënga dhe është një moment tejet qesharak dhe simpatik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm