Blero bëhet romantik – tash e tutje kështu do nisin mëngjeset e tij

By

Ky është viti që Blerim Muharremi e ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

Këngëtari këtë vit, në shtator martohet me të fejuarën e tij prej kohësh, modelen Afrona Dika.

Dyshja kanë mbajtur lidhjen në distancë që sa e sa kohë, pasi që Afrona jeton në Zvicër ndërsa Blero në Prishtinë.

Mirëpo edhe pak kohë ka mbetur derisa ata të jetojnë bashkë, ndërsa mëngjeset e Bleros do nisin me Afronën pranë tij.

Ai ka publikuar një fotografi nga pushimet në Tajlandë, ku Afrona shihet pranë një tavoline ushqimesh dhe shkruan se mezi po pret që ta ketë cdo mëngjes atë pamje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm