Premiera e filmit “Një tregim Prishtine” dhe Teuta Krasniqi shkëlqeu si yll filmi

By

Aktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi, ka shkëlqyer mbrëmë në prag të premierës së filmit të saj më të ri.

“Një tregim Prishtine” është shfaqur mbrëmë në Kinemanë Cineplexx në Prishtinë, ndërsa Krasniqi kishte zgjedhur të vishte një kostum me pantallona të mbuluara tërësisht në shkëlqim.

Aktorja në tapetin e kuq ishte shoqëruar nga bashkëshorti i saj Adonis Morina e edhe nga prindërit.

Filmi “Një tregim Prishtine” është me regji të Burbuqe Berishës, ndërsa në rolet kryesore luajnë Donat Qosja dhe Teuta Krasniqi, ndërsa premiera është dhënë mbrëmë në Prishtinë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm