Fjolla dhe partneri vizitohen nga çifti i njohur

By

Fjolla Morina po vazhdon qëndrimin në Kukës në kuadër të masës “arrest shtëpiak” për incidentin në pikën kufitare të Morinës ku iu gjetën pas një kontrolli disa pistoleta.

Pranë këngëtarja ka partnerin e saj, Fisnikun që po qëndron i pandarë nga Fjolla.

E çifti, gjatë kësaj periudhe po shoqërohen nga miq që po i bëjnë gjithçka më të lehtë. Dy të tillë kanë pasur mysafirë ditën e djeshme.

Gazetari Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij, Edlira, kanë ndaluar tek Fjolla në Kukës me ç’rast fotografitë e përbashkëta në rrjete sociale nuk kanë munguar.

View this post on Instagram

Me mikun tim te mir, per qefin ton @zekamilaim 💪 💪

A post shared by Fisnik Syla (@fisnik.sylaa) on

Kujtojmë se e shpeshtë në Kukës ka qenë edhe shoqja e ngushtë e Fjollës, këngëtarja Filloreta Raçi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm