Graniti feston ditëlindjen, me këto fjalë të veçanta e uron Taulanti!

By

Ylli i futbollit, Granit Xhaka, feston sot ditëlindjen.

Futbollisti i cili luan për Bayer Leverkusen mbushi sot 31 vite jetë.

View this post on Instagram

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Padyshim që një urim publik nga vëllau i tij Taulanti, nuk kishte se si të mungonte në këtë datë të veçantë për futbollistin.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, Taulanti u shpreh:

“Urime ditëlindja! Vllau im, hapat e parë i morëm bashkë, kur nuk kisha mbështetje, ti ishe shtylla ime, në çdo hap këshillat e tua ishin frymëzimi dhe motivi im. Shëndet, lumturi të pa fundme në familjen tonë. Të dua deri në frymën e fundit”.

View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Urime për Granitin! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm