Ky është cover-i i këngës së re që tërhoqi vëmendjen e Elvanës (VIDEO)

By

Ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata publikoi këngën e re.

“Tavolina e mërzisë” që mban vulën e Armend dhe Aida Rexhepagiq u shndërua në një hit të pakontestueshëm.

E kur një këngë ka sukses, pashmangshëm ato që pasojnë janë cover-ët.

Një të tillë, më të veçantin në këndvështrimin e saj, Elvana e ka ndarë në rrjetin social Instagram.

Fjala është për cover-in nga ish-konkurentja e ‘The Voice Kids’ Klea e cila ka mahnitur me interpretimin e saj.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

View this post on Instagram

Cover nga @kleachutra 🤩👏🏼 #tavolinaemerzise

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm