Kënga e re e Era Istrefit pati ca skena interesante – ju intereson si u realizuan?

By

Këngëtarja Era Istrefi publikoi sa ditë më parë këngën e saj të re me videoklip.

Istrefi lansoi këngën “Selfish” e cila ka një kip tjetet interesant.

Por si u realizua?

Sigurisht disa nga skenat më interesante janë bërë me metodën e kromakisë e cila është ndër metodat më të vjetra e interesante të përdorura nëpër klipe në mbarë botën.

Istrefi është shtrirë në një sipërfaqe jeshile dhe më pas janë realizuar ata topthat me ngjyra që i dalin prapa gjatë tërë kohës në videoklip. Këngëtarja vet ka publikuar disa nga prapaskenatne xhirimeve, derisa një ekip i tërë po angazhihej për të. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm