E nisi në Big, Ardi sjell këngën emocionuese dedikuar nënës

By

Këngëtari Ard Gashi ka sjellë këngën e tij më të re.

Gjysmëfinalisti i Big Brother VIP Kosova 2 e ka publikuar të përfunduar krijimin muzikor dedikuar nënës së tij, të cilën e nisi në Big Brother.

Kënga e ngjizur brenda katër mureve të shtëpisë më të famshme në vend vjen me videoklip në të cilin protagonist është edhe Mirdoni.

“Nana” mban vulën e Fatjon Miftarit, me melodi nga Ardi e Mirdoni e tekst të Ardit dhe Ukit.

XL Films është produksioni i besuar për vizuelizimin e projektit të cilin të plotë ju ftojmë ta dëgjoni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm