Dua, zyrtarisht e para!

By

Pasi për pak nuk arriti që në javën debutuese ta ketë albumin e saj të parin në Britani të Madhe, Dua Lipa e kë shënuar me ‘Future nostalgia’ suksesin historik, këtë fundjavë.

Albumi i publikuar me 27 prill ka arritur të rangohet i pari, rezultati më i mirë pas albumit të saj të parë i cili ia doli të jetë i treti.

Emocionet, Dua i ka ndarë përmes Instagramit teksa suksesi nuk ka munguar as për këngët e saj si single në Britani të Madhe dhe në SHBA. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm