Ky do jetë destinacioni i rradhës i Bleros dhe Afronës

By

Dje, Prive zbuloi të gjitha detajet nga dasma e Bleros dhe Afronës, e paraparë për vitin e ardhshëm (KLIKO KËTU PËR LAJMIN E PLOTË).

E duket se deri atëherë, çifti do vazhdojnë të shijojnë udhëtimet e përbashkëta, të shndërruara në traditë.

Ende pa shkuar, Afrona, destinacionin e ri e ka zbuluar.

Çifti do marin rrugë drejt Dubait në pak javë pas shëtitjeve në Marok. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

In life, it’s not where you go, it’s who you travel with… @bleromuharremi #throwback #marrakesch #nextdestination #dubai

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Artikuj të ngjashëm