28 nëntori në Klan Kosova – këngët më të bukura live nga Edi Furra mund t’i degjoni tani

By

Mbrëmë në Nd’rrimin e Natës këngëtari i njohur Edi Furra ka performuar live në Klan Kosova.

Disa nga këngët më të bukura patriotike dhe ato të vjetra qytetare, interpretohen nga Edi Furra bashkë me orkestrën e tij Lirikët.

Në vazhdim mund t’i dëgjoni këto interpretime live në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm