Dua Lipa dhe i dashuri i saj, debutojnë me manikyre të njëjta

By

Çifti sapo quan lidhjen e tyre në nivelin tjetër me artin e tyre të thonjve të koordinuar me ngjyra neon.

Të premten, këngëtarja dhe modeli vizituan artistin e thonjve me qendër në NYC Mei Kawajiri, klientët e famshëm të të cilës përfshijnë Gigi Hadid dhe Penélope Cruz, si një takim romantik mes dyshes për të bërë bashkë manikyre.

Lipa zgjodhi një ngjyrë nudo në thonjtë e saj të gjatë e të rrumbullakët, të theksuar me sheshet dhe linjat gjeometrike rozë dhe jeshile, ndërsa  Anwar Hadid, zgjodhi një manikyr neoni blu, rozë dhe të verdhë me “APLUS” të shkruar nëpër thonj.

Dua Lipa
Anwar Hadid

Artikuj të ngjashëm