E diela: Ermal Mamaqi ndan fotografi me të ëmblën e tij

By

Në Shtator të vitit të kaluar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për të dytën herë.

Pas ardhjes në jetë të Joelit, pesë vite më parë, familja u shtua me një vajzë e cila u quajt Sia.

View this post on Instagram

Joeli im 5 🎂🍾😍🤩🙋‍♂️

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Kaq dihet për vogëlushen e familjes Mamaqi e cila nuk u ekspozua asnjëherë në publik, ndryshe prej djalit.

E ka qenë e Diela, sebep që Ermali të ndajë një moment me vajzën.

Me fytyrën e paekspozuar sërish, humoristi i njohur zbulon se të Dielën po e  kalon me të bijën, teksa Ami është e zënë me organizimet e ‘Ami Event’.

A nuk janë të ëmbël babë e bijë? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm