Kush po pret djalë në estradë? (VIDEO)

By

Të premten në Prive, keni mundësi të ndiqni material ekskluzive.

Gili vjen në ‘5 datat’ me Liberta Spahiun, duke folur për momentet më të rëndësishme të saj, kush po pret djalë në estradë dhe cili çift është ribashkuar.

Këto por jo vetëm, i kuptoni nesër duke filluar nga ora 22:00 në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm