Pasi u prish me Taynën, Dafina s’ndalon së na befasuari

By

Dafina Zeqiri pasi prishi raportet me Taynën duket se i është kthyer të gjitha rivaleve të saj.

Ajo u bë më e afërt me Melindën duke shkëmbyer komente e duke u ndjekur me njëra-tjetrën në Instagram.

Pas Taynës, Dafina Zeqiri në 'krahët' e Melinda Ademit - kjo foto tregon  gjithçka - Insajderi

Por, Melinda s’qenka e vetmja rivale e Taynas me të cilën ajo është afruar.

Ndjekësit kanë vënë në pah se gjithashtu Dafina dhe Rina kanë nisur ta ndjekin njëra-tjetrën. Rastësi? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm