Vajza e Shyhrete Behlulit ka një tjetër surprizë!

By

Këngë të re do të na sjellë edhe Engjëllusha Salihu. Vajza e këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behluli ka përgatitur një projekt muzikor i cili vjen si risi për festat e fundvitit.

Engji sjell para adhuruesve të saj këngën “Lutëm edhe një herë” në zhanrin pop-folk. Me tekst të Nexhmije Muhagjerit dhe muzikë nga Miti Geci, ky projekt vjen vetëm në verzionin audio.

‘Lutëm edhe një herë’ do të publikohet vetëm në versionin ‘audio’ pasiqë mungesa e klipit do të zëvendësohet me paraqitjet në programet festive./Prive.al

Lovinthislook? Faleminderit shume @salloninjomza @zefi_gold ??

A post shared by Engjëllusha Salihu Official (@engjellushasalihu) on

Artikuj të ngjashëm