Mane analizon sulmet e Edonës ndaj Albyt, thotë ajo ka filluar të ndjejë për Lumin

By

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonistë kryesorë, Albyn dhe Edonën – krisjen e tyre të shoqërisë.

“Edona po sulmon Albyn sepse ka filluar të ndjejë për Lumbardhin”, ka thënë Mane, derisa e ka lutur Edonën ta “pranojë” këtë.

“Ti Edona duke filluar të ndjesh për Lumbardhin, s’ke kurajo ta sulmosh Kaderin, dhe e ke gjetur Albyn”, ka shtuar Mane.

Por, cili ishte replikimi i Edonës, karshi kësaj deklarate të Bledit? Këtë dhe detaje të tjera i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm