A i flet shqip të birit? Almeda Abazi na rrëfen ca gjëra nga mëmësia

By

Ish Miss Shqipëria e po ashtu në hapat e parë të karrierës si aktore në Turqi, Almeda Abazi, nuk ka shumë kohë që u bë nënë.

Në fakt, i biri i saj Efehan nga martesa me aktorin Tolgahan Sayisman, sapo është bërë një muajsh.

View this post on Instagram

#1monthold ❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Dhe derisa po e shijon mëmësinë, Abazi ka gjetur kohë që të përgjigjet në disa pyetje që ndjekësit ia drejtuan edhe në shqip e edhe në turqisht.

E njëra ndër to ishte: “A do ja mësosh Efehanit gjuhën shqipe?

“Efehanit edhe i flas edhe i këndoj vetem shqip”, ishte përgjigja e Almedës kësaj radhe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm