Kush po e shoqëron Dhurata Ahmetajn në pushime? (FOTO)

By

Kur të gjithë u rikthyen në përditshmëri, këngëtarja Dhurata Ahmetaj  veproi ndryshe.

Ajo mori rrugë drejt Turqisë për pushime që morën vëmendjen e tyre falë fotove të nxehta ku Ahmetaj në fokus kishte gjoksin.

Por kush ishte prapa këtyre fotografive? Me kë ka shkuar këngëtarja e njohur në pushime?

Dilmeat nuk kanë zgjatur shumë për faktin se ka qenë vetë Dhurata ajo që ka zbuluar shoqëruesit.

Këngëtarja bukuroshe ka marë rrugë me nënën dhe vëllain në pushimin që është kryekëput familjar.

Ndryshe, pas ndarjes së bujshme, Dhurata më nuk është përfolur për ndonjë lidhje të re të dashurisë. /Prive.al/

 

The love of a family is life’s greatest blessings❤️

A post shared by Dhurata Ahmetaj? (@dhurataahmetaj) on

Artikuj të ngjashëm