Vesa Luma po e lë Shqipërinë për Afrikën? (FOTO)

By

Tha se ka pesë muaj pa e parë bashkëshortin e saj, reperin Big Basta.

Ndërsa tani po deklaron që është vetëm dy muaj larg aventurave dhe fillimeve të reja në jetë.

Këngëtarja e famshme kosovare, Vesa Luma, e cila ka jetuar në Tiranë që nga martesa e tutje, siç duket po e lë edhe Shqipërinë e edhe Kosovën për një tjetër vend të botës.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi me disa pinguinë, duke mos e shpalosur se për cilin vend bëhet fjalë.

Për Big Bastën u kuptua që është larg, por tanimë edhe Vesa duket se po i bashkohet atij.

Megjithatë, fotografia që Ves ka publikuar në Instagram, është e realizuar në Cape Toën të Afrikës dhe këta pinguinë jetojnë në atë pjesë të botës.

Athua Vesa po ikën në Afrikë? /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm