Trim Jetullahu së shpejti me një projekt të ri

By

Ka disa muaj që Trimi nuk ka sjellur një projekt të ri për fansat e tij.

Mirëpo me anë të një postimi në llogarinë e tij në nstagram, së shpejti ai do të publikojë një projekt të ri.

Në postimin e ndarë me ndjekësit e tij në Instagram ai zbulon pak edhe nga teksti i këngës dhe si duket do të titullohet “Suela”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm