Geti e Marina jo të vetëm në muajin e mjaltit, me ta edhe Luana (FOTO)

By

Për çiftin e posa martuar, jeta sapo nisi.

Dyshja e famshme Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, pas dasmës janë drejtuar për në Jamaica të Shteteve të Bashkuara, ku do ta kalojnë muajin e mjaltit.

Por ata në këtë vend fantastik nuk kanë shkuar të vetëm.

Edhe Luana motra e Marinës, ndodhet me ta dhe sigurisht jo e vetme. Me të atje mund të ndodhet edhe Krenar Çoçaj, i dashuri i saj, të cilin Luana nuk e ka prezantuar asnjëherë me publikun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm