KUSH PO E NERVOZON DUFFYE’N?! (VIDEO)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar një video në llogarinë e saj në instagram, por jo duke kënduar.

Në ato imazhe shihet Duffy’e e nervozuar dhe duke përdorur një fjalor me fjalë eksplicite.

Këto fjalë i janë dedikuar aplikacionit ‘SnapChat’ pasiqë sipas saj aty shfaqen gjërat shumë sipërfaqësore.

Nuk dihet saktësisht a e ka bërë dikush në veçanti nervoz apo mënyra e postimeve që bëhen aty./Prive.al

https://instagram.com/p/2uvlxXzOEk

 

Artikuj të ngjashëm