SHQIPTARËT E NORVERGJISË MBËSHTESIN BEBE REXHËN!

By

Këngëtarja Bebe Rexha ka filluar turin europian e së fundmi ka qenë e pranishme në Norvegji.

E në këtë vend ajo ka gjetur edhe mbështetjen e shqiptarëve.

Shumë bashkëkombas kanë bërë duart në formë shqiponje, e këtë moment Rexha e ka fotografuar dhe e ka postuar në instagram.

“Mbështetje shqiptare në spektaklin tim” – ka shkruar Bebe.

Këngëtarja po shijon suksesin e këngës së fundit ‘I’m gonna show you crazy’./Prive.al

bebe 2

 

Artikuj të ngjashëm