Si arritën që Valza dhe Kanita të realizojnë bashkëpunim në distancë?

By

Valza dhe Kanita erdhën me një bashkëpunim të papritur, që u publikua para gati një jave dhe mban titullin “Hala”.

Mirëpo teksa të gjithë shijuan produktin final, në fakt prapa bashkëpunimin fshiheshin një sërë detajesh logjistike, që u bënë të ditura këtë të shtunë në Prive.

Vajzat nuk ishin takuar asnjëherë, regjistrimi i këngës dhe realizimi i videoklipit i tëri u bë në distancë.

Zbulojini të gjitha në materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm