Çfarë ndodh kur Ledri e tepron me alkoolin?

By

Ledri dhe Sara janë në pritje të ëmbël por nuk ndodh shpesh që dyshja të ndajnë foto të përbashkëta në rrjete sociale.

Më të shpeshta janë dedikimet për njëri tjetrin në llogaritë e tyre në Instagram, si ky i fundit i Sarës që iu dedikua Ledrit.

“Kur ai pi, unë ngas makinën, por ai ende është i detyruar të më bëjë foto”, shkruan Sara nën një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur teksa qëndron në timonin e makinës.

Ledri mund t’ia hedhë paq duke pirë gjithë natën, sepse për vozitjen kujdeset vetë Sara, por reperi gjithsesi duhet t’i bëjë një foto të bukur të dashurës së tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm