KUSH ËSHTË YLL SIPAS TUNËS! (VIDEO)

By

Është njëra nga këngëtaret më të kërkuara të diskografisë shqiptare e ndër të paktë që do të mund të posedonin titullin ‘Yll’ të showbizit shqiptar.

Që nga 2012, Tuna është mjaft aktuale në tregun tonë muzikor.

Por, ky epitet shpeshherë përdoret vend e pa vend por sipas Tunës tregu jonë ka yje e sidomos viteve të fundit që po i shtohen shumë të rinjë që janë mjaft të talentuar.

Artistët tanë po punojnë, po kontribojnë dhe lirisht mund të quhen yje u shpreh këngëtarja.

Për më shumë ndiqi material e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm