STRESI PRET TË PENALIZOHET NGA POLICIA (VIDEO)

By

U arrestua, më pas u arratis! Po e kërkon Policia! E shumë tituj të tjerë prodhuan mediat tona për Stresin gjatë këtyre muajve.

Pas largimit drejt Zvicrës, reperi u kthye në trojet shqiptare.

Fillimisht erdhi në Kosovë ku po realizon videoklipin e tij dhe me datë 1 maj do të mbaj koncert.

Por ajo që pyesin të gjithë është kur do niset për Tiranë. Stresi për Prive u shpreh se pas këtij interpretimi në Prishtinë do të mbaj një tjetër koncert në Shqipëri dhe direkt nga këtu do niset për atje.

Çështja e tij është akoma e hapur dhe do të paraqitet në gjyq, për të cilin pret të dënohet mirëpo jo me burg.

Për më shumë detaje mund të kuptoni në materialin e përgatitur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm