BLERO BASHKON FORCAT ME MANDIN?!

By

Edhe 2015 duket të jetë vit i dueteve e në këtë aspekt mungesë nuk do të bëjë as Blero.

Pas ‘5’ me Shkurte Gashin ai është duke përgatitur diçka ndryshe.

Formula e tij për këtë verë do jetë një duet me këngëtarin Mandi që shquhet për stilin e tij në këngët ‘Pantera’ dhe ‘Të ka lali shpirt’.

Duke pasur parasysh dy stilet e këngëtarëve prodhimi muzikor me patjetër do jetë zhanër i këngëve të lartpërmendura./Prive.al

Artikuj të ngjashëm