Gashi zbulon surprizën teksa uron Fitër Bajramin (FOTO)

By

Në mesin e shumë urimeve për Fitër Bajram, ishte edhe ai i Gashit.

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare hyri në Instagram për t’i uruar të gjithë myslimanët për këtë festë të rëndësishme.

Por përveç kësaj, Gashi zbuloi edhe një surprizë.

Një këngë e re me titull “Roses” publikohet sonte dhe këtë e ka bërë të ditur përmes fotografisë me të cilën uroi Bajramin.

Më pas, Gashi postoi edhe një video të shkurtër duke thënë se gjithçka do të dalë sot./Prive.al

View this post on Instagram

Roses prod by @deccomusic OUT NOW!

A post shared by GASHi (@gashi) on

https://www.instagram.com/p/BySnT9YFY1B/

Artikuj të ngjashëm