Kush është femra në krah të DJ të Babastars (Foto)

By

Marshall Jungle, Dj zyrtar i labelit Babastars, ka drekuar sot me kolegun e tij Dj Bujaka dhe reperin Onat.

Mirëpo përpos tyre në tavolinë ishte edhe një femër tjetër përkrah Jungle.

Akoma nuk dihet se kush ishte vajza që e shoqëroi sot gjatë drekës Jungle, por kjo nuk është hera e parë që ata shihen bashkë.

Prive.al ka siguruar disa fotografi të tyre në një nga lokalet e kryeqytetit./Prive.al

jungke jungle 2

Artikuj të ngjashëm