Miket e saja e zbulojnë gjininë e bebes së dukeshës Meghan Markle

By

se Dukesha Meghan Markle dje e ka mbajtur festën e bebes dhe është fotografuar duke shkuar tek vendi i organizimit.

meghan markle baby shower look 024240772

37 vjeçarja është parë duke dalë nga një hotel në New York të hënën, dhe thuhet se ajo po e mbante festën e bebes atë ditë, edhepse asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht.

meghan markle baby shower look 024240772

Ndërsa dikush nga të ftuarit, është parë duke arritur tek vendi i ngjarjes me një qese ku pretendohet se ishte dhurata për foshnjën.

Bëhet fjaë për miken e dukeshës Abigail Spencer, e cila potencialisht e ka zbuluar gjininë e bebes.

abigail spencer arrives meghan markles baby shower 034240742

Aktorja po mbante në duar një qese në të cilën shihej një dhuratë ngjyrë blu dhe kjo ka bërë që fansat të supozojnë se dukesha dhe Princi Harry po presin një djalë, i cili pritet të vijë në jetë në fund të muajit Prill. /Prive.al

abigail spencer arrives meghan markles baby shower 034240742

Artikuj të ngjashëm