Rozi 24 orë pa gjumë për klipin e ri

By

Rozana Radi ka filluar para pak dite xhirimet klipit të saj të ri ‘Për me pas një Rose’. Kënga është punuar nga Elgit Doda e ndërsa teksti ka marrë fjalët e vetë artistes.

Në këtë klip që po punohet nga Pro Video, Rozi ka investuar shumë dhe sipas saj do të jetë një projekt i madh.

Në këtë spot kanë punuar shumë persona madje kanë xhiruar 24 orë pa fjetur për ‘Për me pas një Rose’.

‘Kemi xhiruar 24 orë pa gjumë.Dhe askush nuk tha, U lodh!’ – ishte shkrimi përkrah imazhit nga prapaskena./Prive.al

Artikuj të ngjashëm