KUSH ËSHTË DIVA SIPAS SELLMËS?! (VIDEO)

By

Make up artistja shqiptare Sellma ka qenë protagonist këtë javë në intervistën 60 sekonda.

Sellma është përgjigjur në pyetjet si defektet që sheh tek një femër e ato janë lazdrimi, dyfytërsia e injoranca.

Veten e krahason me bukuroshen ‘E bukura dhe bisha’ e ndërsa më e bukura e shqiptarisë për të është prezantuesja Liberta Spahiu.

Ndërsa në pyetjen se kush është divë sipas saj ajo u përgjigj ‘A po mendon që unë me thënë’./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm